ETIGRAF, s.r.o.

výroba etiket a komplexní řešení čárových kódů

+420499621123
hledat na webu ....
Úvod > Novinky > Aktualita: QL-800 - nová inkjet tiskárna etiket

02. 03. 2017

QL-800 - nová inkjet tiskárna etiket

Představujeme Vám digitální tiskárnu od společnosti QuickLabel Systems (AstroNova Division). Díky inovované výkonné tiskové jednotce Vám tiskárna QL-800 umožní plnou kontrolu nad tiskem vlastních barevných etiket a to i v malých nákladech a krátkých sériích. Díky QL-800 ušetříte čas i peníze, protože už nebudete muset objednávat předtištěné etikety v daných minimálních množstvích a platit za tiskové formy s každou změnou grafiky.

S grafikou Vašich etiket už se nemusíte omezovat, s tiskárnou QL-800 můžete vytisknout etikety přizpůsobené konkrétní marketingové akci. Takové etikety budou správně reprezentovat Vaše výrobky a budou atraktivní pro vaše stávající i potenciální zákazníky.

Hlavní přednosti QL-800:

  • Vysoká rychlost tisku, až 305 mm/s
  • Vynikající tisková kvalita, až 1600 dpi
  • Šíře tisku 51 až 211 mm
  • Délka tisku 25 až 762 mm
  • Inkousty s vysokým krytím barev
  • Dodávána i se softwarem pro návrh a tisk etiket

QL-800 je navržena tak, aby splňovala všechny požadavky na tisk náročných plnobarevných etiket. Zároveň jde stále o kompaktní zařízení, které se vejde na váš stůl nebo pracovní desku a dovedete ho ovládat sami bez nutnosti složitého školení. QL-800 kombinuje možnost tisku úzkých i širokých etiket s vysokou rychlostí tisku a kvalitním grafickým výstupem.

Tiskárna QL-800 je vynikajícím nástrojem pro designové etikety. Umožní Vám je vytisknout právě v takovém množství, jaké skutečně potřebujete. Už nebudete muset řešit předzásobení produktovými etiketami, ani zdlouhavý proces jejich výroby a dopravy k Vám. S QL-800 se naopak zvýší flexibilita celého procesu označování Vašich výrobků. Budete vždy mít tu správnou etiketu pro správného zákazníka, v přesném množství a zcela na čas.

QL-800 vytiskne etikety s jakýmkoli textem, čárovým kódem, QR kódem nebo jinou grafikou, v malých či větších dávkách. Vše můžete personalizovat a přizpůsobit aktuálním potřebám. Inkoustové cartridge o objemu 250 ml obsahují kvalitní inkousty, které jsou schopny reprodukovat široké barevné spektrum. Každá z CMYK barev (azurová, purpurová, žlutá a černá) má vlastní cartridge, kterou lze samostatně vyměnit.
[Novinky - archiv]

nahoru