ETIGRAF, s.r.o.

výroba etiket a komplexní řešení čárových kódů

+420499621123
hledat na webu ....
Úvod > Novinky > Aktualita: INKANTO: Nová obchodní značka TTR pásek od společnosti Armor

30. 05. 2018

INKANTO: Nová obchodní značka TTR pásek od společnosti Armor

Její název je inkanto - nová značka termotransfer pásek vyráběných společností Armor, která byla prvně představena na veletrhu Label Expo Europe koncem roku 2017. Tato nová značka jasně odděluje ostatní výrobky společnosti a má svoji vlastní identitu určenou novým logem a barevným balením jednotlivých TTR pásek dle své kategorie (Vosk, Pryskyřice, Směs Vosk-Pryskyřice). Pásky stejné kategorie mají nyní stejné barevné označení, což jednak propaguje značku samotnou ale hlavně pomůže zákazníkům v jasné vizuální identifikaci dle balení - vždy budete vědět, která páska je jaké kvality a pro jaký typ etikety je vhodná.

Spolu s uvedením nové značky byly také zavedeny nové služby - nyní je každá inkanto TTR páska dodávána s online certifikátem shody, který si může zákazník stáhnout pomocí QR kódu na obalu spolu s technickým kontaktním formulářem. Samotné typy kvalit zůstaly značeny stejně jak již bylo zavedeno (AWR/APR/AXR/...), tím je plně zachována jejich integrita a vysoký standard použití plus zákaznické povědomí.

V naší firmě postupně obnovujeme skladové zásoby a některé kvality TTR pásek již nesou novou značku inkanto, během několika měsíců bude sortiment obměněn kompletně. Pokud tedy od nás obdržíte termotransfer pásku inkanto, není se čeho obávat, tisková kvalita zůstala zachována - ba naopak, nová značka upevňuje pozici společnosti Armor jako předního světového výrobce TTR pásek.

Více o nové značce inkanto se dozvíte na oficiálních www stránkách výrobce: https://www.inkanto.com.

inkanto


[Novinky - archiv]

nahoru