ETIGRAF, s.r.o.

výroba etiket a komplexní řešení čárových kódů

+420499621123
hledat na webu ....
Úvod > Novinky > Aktualita: Laserové značení výrobků a LED tisk etiket

25. 03. 2019

Laserové značení výrobků a LED tisk etiket

Do našeho portfolia produktů pro značení jsme se rozhodli začlenit zcela jiný typ "tiskáren". Velkou novinkou jsou tzv. laserové značící systémy - jde o zařízení, která vypalují čárový kód nebo text či jinou grafiku na produktový štítek a nebo přímo na výrobek samotný. Nejedná se o klasické tiskárny, ani konstrukcí ani technologií označování, ta je podobná spíše metodě tzv. gravírování. Celou nabídku najdete zde.

Další novinka je taktéž z laserového světa, zde již ale jde opravdu o tiskárny a to o laserové a LED tiskárny etiket. První z nich je pětibarevná tiskárna etiket od společnosti QuickLabel, QL-300. Tato tiskárna jako první na světě používá tonerové barvy CMYK a bílou, tedy CMYKW. Oproti standardnímu 4-barevnému tisku (CMYK), přidání bílé barvy do procesu značení umožňuje tisknout bílou na transparentní materiály, které se dobře vyjímají na produktech pro osobní péči nebo luxusním zboží, ale i na potravinových krabičkách nebo nápojových obalech.

Nabídka obou nových kategorií se bude dále rozrůstat o další zařízení, která přinesou zcela nové možnosti pro tisk etiket a označování produktů.

Laser CAB XENO 1 a QUICKLABEL QL-300


[Novinky - archiv]

nahoru