ETIGRAF, s.r.o.

výroba etiket a komplexní řešení čárových kódů

+420499621123
hledat na webu ....
Úvod > Novinky > Aktualita: Motorola se změnila v Zebru – i u nás

15. 01. 2016

Motorola se změnila v Zebru – i u nás

Začátkem minulého roku proběhla akvizice společnosti Motorola Solutions a skupiny Symbol pod křídla firmy Zebra Technologies. Všechny produkty byly postupně převáděny a přeznačeny. Klasické "M" logo se mění na logo Zebry, hlavu zvířete. 

Původní produkty Motorola a Symbol zůstávají, co se technických parametrů týká, ve většině případů stejné. Protože převod byl definitivně dokončen, tak i u nás jsme všechny snímače a terminály přeznačili a k těm, které doznaly změn jsme také dali nové produktové listy. Zároveň celá naše nabídka těchto zařízení prošla aktualizací a postupně budeme přidávat produkty zcela nové.
Pokud si objednáte snímač nebo terminál, který již z minulosti znáte a bude mít jiné logo, průvodní listy, manuál apod., tak se nemusíte vůbec bát. Vše zůstává zachováno, platí zde plná kompatibilita s veškerým příslušenstvím a funkčností, jak tomu bylo u Motoroly. 

Zebra Vás tedy opravdu "nekousne", právě naopak – měla by se například zlepšit zákaznická podpora, vývoj nových technologií a zvýšit důraz na zpětné ohlasy a návrhy všech uživatelů.

Motorola - Zebra[Novinky - archiv]

nahoru