ETIGRAF, s.r.o.

výroba etiket a komplexní řešení čárových kódů

+420499621123
hledat na webu ....
Úvod > Novinky > Aktualita: Nová průmyslová tiskárna etiket SQUIX 4 od firmy CAB

15. 09. 2016

Nová průmyslová tiskárna etiket SQUIX 4 od firmy CAB

Při vývoji nové modelové řady tiskáren SQUIX byl kladen důraz především na snadné a intuitivní ovládání, spolehlivost, rychlost tisku a vysokou kvalitu tisku. Řada SQUIX představuje nový vývoj založený na úspěšných tiskárnách série A+.

V rámci modelové řady SQUIX jsou k dispozici dva typy, které se liší způsobem vedení materiálu. První z nich má levostranné vedení materiálu a druhý je vyráběn s vedením etiket centrovaným na střed tiskárny. V závislosti na tomto provedení mohou být tiskárny vybaveny modulem odlepování, RFID modulem (HF, UHF), automatickým řezáním, stohovačem a nebo separátorem pro bezproblémový tisk nekonečných pásů, textilních materiálů či jednovrstvých materiálů (papír, plast, smrštitelné plastové trubičky, apod.).

Uživatelsky přívětivá, spolehlivá, rychlá a přesná

Do tiskáren SQUIX je instalován nejrychlejší procesor na trhu, obdobný procesor který se používá v automobilovém průmyslu. Jsou vybaveny barevným LCD displejem o velikosti 4,3" s odolnou dotykovou obrazovkou. Uživatelské rozhraní je tedy stejně komfortní jako u chytrých telefonů = dotykové a s přímým přístupem k jednotlivým položkám v menu pomocí ikon.

Tiskové hlavy byly přepracovány tak, aby jejich výměna byla ještě snadnější a pohodlnější. Periferní rozhraní umožňuje tiskárnám SQUIX, aby byly vybaveny všemi doplňkovými zařízeními z řady A+, jako je např. automatické řezání, aplikátory nebo externí navíjení.

Tiskárny SQUIX disponují I/O rozhraním s osmi vstupy a výstupy, individuálně programovatelnými pro jakoukoli aplikaci.

Tato horká novinka od společnosti CAB je již uvolněna i do prodeje. Tiskárnu jsme zařadili do produktové sekce, podívejte se na celý popis, video i leták tiskárny CAB SQUIX 4.


CAB SQUIX[Novinky - archiv]

nahoru