ETIGRAF, s.r.o.

výroba etiket a komplexní řešení čárových kódů

+420499621123
hledat na webu ....

Výroba etiket a technologie pro čárový kód

Naše dlouholeté zkušenosti v oblasti tisku etiket a čárového kódu nám dovolují nabízet komplexní řešení. V naší nabídce proto najdete termo a termotransfer tiskárny etiket, tiskový software, kartonové a samolepicí etikety i TTR barvicí pásky.

Etikety nejen prodáváme, ale skutečně vyrábíme na vlastních strojích s výsekovými stolicemi. Dle potřeb vaší aplikace vyspecifikujeme nejvhodnější materiál, adhézní složku i produkční velikost a vyrobíme Vám etikety přesně "na míru". Ať už se jedná o samolepicí etikety, samolepicí termoetikety, nekonečné pásy samolepicího i nelepicího materiálu, nebo závěsky a visačky.

Vybrat si u nás můžete také snímače nebo terminály pro 1D a 2D čárový kód i RFID, aplikátory etiket a další příslušenství jako navíjení nebo odlepování etiket.

Ve světě čárových kódů a etiket se můžeme stát váším spolehlivým partnerem.

Novinky

Tiskárny pro značení zkumavek

03. 01. 2022 S využitím technologie termotransferových tiskáren s aplikátory etiket může být značení zkumavek provedeno rychle a efektivně. Zkumavky mohou být vkládány do aplikátoru ručně nebo pomocí robotického podavače a přímo polepeny etiketou. Pro.....celá aktualita

PF 2022 a pracovní doba na konci roku

10. 12. 2021 Vážení zákazníci a obchodní partneři, děkujeme za Vaši přízeň a spolupráci v roce 2021. Rádi bychom Vám oznámili pracovní dobu o letošních vánocích a z kraje nového roku: 21. prosince - poslední expedice 23. 12. 2021 až 02. 01......celá aktualita

Všechny novinky

Výrobci a značky - produkty

Tisk a snímání čárových kódů

 

TISKÁRNY

Zde naleznete širokou nabídku tiskáren etiket pro průmysl, obchod ale i kancelář. Máme řešení pro tisk čárového kódu, barevných i textilních etiket.

 

ETIKETY

Nabídka samolepicích a také nelepicích etiket z různých materiálů s předtiskem i prázdné bílé. Pokud nevíte jaké přesně vybrat, rádi Vám poradíme.

 

BARVICÍ PÁSKY

Pro termotransfer tiskárny máme v naší nabídce barvicí pásky jak s vnitřním návinem (IN) tak TTR pásky s venkovním návinem (OUT).

 

SNÍMAČE 1D & 2D KÓDU

Potřebujete zajistit příjem nebo výdej zboží či si jen usnadnit evidenci? Nabízíme velký výběr zařízení, díky kterým to bez problémů zvládnete.

 

SOFTWARE

Programy, kterými je možné zpracovat návrh a také výstupní podobu výsledného potisku etiket. Může to být text, čárový kód, 2D kód, logo i jiná grafika.

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Někdy je potřeba etikety po tisku navinout na jinou dutinku nebo je automaticky odlepovat. V naší nabídce najdete zařízení, která toto spolehlivě vyřeší.nahoru